Jdi na obsah Jdi na menu
 


Program 12.ročníku

30. 9. 2014

V pátek 21. listopadu v 17 hodin otvíráme program v suterénním prostoru kavárny FASHION PUBlic. Vystoupí Adam Steinbauer a Sebastian Taller, liberečtí autoři činní i jako divadelníci, filmaři, muzikanti a organizátoři (Vobrázky z vajglů, přehlídka Divadlo v Bunkru aj.)

Literární událostí letošního roku se stal Básník – román o Ivanu Blatném. Jeho autor Martin Reiner bude číst na Literárních pozdravech po devíti letech a k sobě si přizval svého přítele a dlouholetého spolupracovníka, známého prozaika Michala Viewegha. Jejich čtení začíná v pátek v půl osmé v Experimentálním studiu.

V sobotním brzkém odpoledni se chceme projít Hrabalovou ulicí. Kde v Liberci je, a jak to bude probíhat, včas upřesníme.

Sobota podvečer nechť patří nejmladší liberecké poezii. V Dobré čajovně budou číst Pavlína Skálová a Tomáš Drahoňovský. Začíná se v pět.

Ke 100. výročí narození Bohumila Hrabala odehraje Václav Helšus svou mimořádnou dramatizaci knihy Obsluhoval jsem anglického krále. Jde o jakousi obnovenou premiéru po mnoha letech, čistě pro Literární pozdravy.     

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář